VIEWFINITY משריינת 8.5$ מיליון בסבב מימון שלישי

 ההשקעות החדשות יסייעו לחברה להרחיב את המכירות, את הנוכחות השיווקית ואת אחיזת השוק של מוצריה

וולטהם, מסצ’וסטס, 12 בספטמבר, 2012 – Viewfinity (www.viewfinity.com), הספקית החדשנית של פתרונות לניהול הרשאות, הכריזה היום שזכתה בהשקעות של 8.5$ מיליון בסבב מימון שלישי עם המשקיעות Longworth Venture Partners, Giza Venture Capital ו-JK&B Capital. הון נוסף זה יאפשר ל-Viewfinity להגדיל את ארגון המכירות והשיווק שלה, תרחיב את חדירתה באזורי EMEA ותמשיך לפתח את מערך מוצריה.

“קצב ההזמנות החוזרות של לקוחותינו, אשר עומד על 95 אחוזים, וארבע שנים רצופות של סגירת עסקאות עם מאות לקוחות חדשים בשנה, שחרור גרסאות מוצר חדשות משמעותיות והוקרה מתמשכת מצד השוק כל אלה מחזקים את בטחון המשקיעים שלנו ביכולתנו לשמור על עמדת מובילות בשוק זה,” מסביר לאוניד שטילמן, מנכ”ל Viewfinity. “עקב סבב מימון חדש זה, Viewfinity ערוכה לגידול נוסף ולהצלחה אף גדולה מבעבר, בעודה ממשיכה להתפרס ברחבי השוק הגלובאלי.”

“עוצמתה של Viewfinity טמונה ביכולת צוות ההנהלה שלה לזהות שינויים בשוק, כמו גם את האתגרים העסקיים שנלווים להם,” מציין צבי שכטר מ-Giza Venture Capital. “מובילי החברה מתרגמים בכישרון רב את צרכי השוק למוצרי טכנולוגיה פרקטיים ורבי ערך אשר פותרים בעיות עסקיות אמיתיות וזוהי גישה מנצחת בעינינו. אנו מרוצים מהמשך שותפות ההשקעות שלנו עם Viewfinity, וממעורבותנו הישירה בשלב הבא של אסטרטגיית וצמיחת החברה, אשר ערוכה באופן אידאלי לתפיסת עמדה איתנה בשוק זה.”

טכנולוגיית ניהול ההרשאות של Viewfinity מאפשרת אבטחת סביבות מערכות מידע שמגבירה הרשאות ליישומים אלה או אחרים, או מפחיתה הרשאות למשתמשים מורשים במשימות או ביישומים מסוימים בסביבת הרשאות מינימאליות. ניתן ליישם הגדרות מדיניות להרשאות מוגברות לכל רוחב תשתיות הארגון, החל בתחנות קצה מבוססות חלונות, דרך שרתים, מכונות ווירטואליות ושירותי ענן/SaaS, וכלה בעמדות קצה מרוחקות. Viewfinity מבטיחה חשיפה מינימאלית של מערכות לסיכונים ללא פשרות בפרודוקטיביות המשתמשים ומבלי להגביר את היקף קריאות התמיכה. המערכת מהווה פתרון משתלם ליישום סביבות מחשוב שולחניות מאובטחות ופרודוקטיביות.

אודות Giza Venture Capital

Giza Venture Capital, אשר נוסדה ב-1992, הינה משקיעה חדשנית בחברות טכנולוגיה שבראשית דרכן (בשלבי seed ו‑early‑stage). Giza מנהלת כיום חמש קרנות בהיקף כולל של 600$ מיליון. החברה מעסיקה מקצועני השקעות עם מומחיות וניסיון עשירים בתקשורת, תעשיית המוליכים למחצה, מערכות מידע, פתרונות תוכנה לארגונים גדולים, מדעי החיים, טכנולוגיה ירוקה, מדיה, אינטרנט ובידור.

אודות JK&B Capital

JK&B Capital הינה חברת השקעות הון שממוקדת בשווקי התוכנה, מערכות המידה והתקשורת, עם למעלה מ-1.1$ מיליארד תחת ניהולה. החברה נוסדה ב-1996, וברשותה ניסיון עשיר ומוכח בהבטחת החזרי השקעות יוצאי דופן בהיקפם באמצעות זיהוי והשקעה בחברות עם טכנולוגיות קריטיות לצמיחת כלכלת המידע העולמית.

אודות Longworth Venture Partners

Longworth, אשר נוסדה ב-1999, משקיעה ביזמים נלהבים אשר שואפים לפיתוח רעיונות פורצי דרך בשווקי טכנולוגיה מתהווים. עם שלוש קרנות תחת ניהולה, ל-Longworth ניסיון רב ומוצלח בקידום חברות משלב הקמתן ועד למובילות בתחומי מערכות ותשתיות, יישומי אינטרנט לעסקים ולצרכנים ומדיה דיגיטלית. החברה מבוססת בוולטהם, מסצ’וסטס.

אודות Viewfinity

Viewfinity מספקת ניהול הרשאות ובקרת יישומים למחשבים שולחניים, ניידים ושרתים, ומאפשרת לארגונים גדולים לעמוד בדרישות תאימות לחוקים ותקנות, להפחית סיכוני אבטחה ולהוזיל עלויות מערכות מידע. פתרונות Viewfinity מסייעים לחברות לשלוט בהרשאות משתמשי קצה ומשתמשים מורשים עבור מערכות ויישומים שמצריכים הרשאות מוגברות. הבקרות חדות האבחנה של Viewfinity מאפשרות גם הגדרת ואכיפת הגדרות מדיניות אחידות בסביבות הרשאות מינימאליות מבוססות חלונות, באמצעות הפרדת ומידור תפקידים. למידע נוסף, אנא בקרו בכתובת www.viewfinity.com.

# # #

משאבים נוספים

Twitter: @viewfinity (http://twitter.com/viewfinity)

כלים: כלי הניהול המקומי Local Admin ללא תשלום לאיתור חשבונות Administrator וקבוצות ב-Windows domain שלכם: https://www.viewfinity.com/Resources/Discover_Desktops.aspx

בלוג: http://www.viewfinity.com/Blog/

מאגר סקירות טכניות: http://www.viewfinity.com/Resources/White-Papers.aspx

 תגיות: Viewfinity, הסרת זכויות Admin, נעילת מחשבים, ניהול הרשאות, הגירת Windows 7, הסרת זכויות Administrator, ניהול עמדות קצה נעולות, עקרון ההרשאות המינימאליות

 מידע ליצירת קשר

Dan Chmielewski
Madison Alexander PR
714-832-8716
949-231-2965
dchm@madisonalexanderpr.com

Top