שטראוס מים מתקינה את מיטוב הרשת כשירות של Aryaka לוועידות וידיאו, ERP ושכפול SnapMirror

Aryaka מאפשרת לספקית הגלובלית של פתרונות שתייה מתקדמים לשפר את העבודה המשותפת ברחבי ישראל, סין ובריטניה

 מילפיטאס, קליפורניה (Marketwire -נוי תקשורת, 11 בספטמבר 2012):

 (Aryaka (www.aryaka.com, מיטוב רשתות תקשורת מרחביות מבוסס ענן כשירות הראשון בעולם ואינטרנט בינת, ספקית ישראלית של שירותים מנוהלים למגזר העסקי, הודיעו היום ששטראוס מים התקינה את הרשת החכמה הממוטבת של Aryaka בין המטה שלה בישראל וחברות הבת ברחבי העולם הנמצאות בהונג קונג ובריטניה.

 שטראוס מים, חלק מקבוצת שטראוס וספקית גלובלית מובילה של מערכות לטיהור מי שתייה, מקיימת עכשיו בהצלחה ועידות וידיאו לשיחות עסקיות פנים משרדיות, משכפלת נתונים מהר יותר בין מרכז הנתונים שלה בישראל ומשרדים מרוחקים לצורך אבטחת נתונים, ומנצלת באופן מלא את השקעתה במערכת ה-ERP הגלובלית שלה לייצור ולניהול שרשרת האספקה. שטראוס מים מנצלת את השירות מבוסס הענן של Aryaka כיתרון תחרותי ומגדילה בכך את הפריון של הצוותים המרוחקים שלה ומשיגה חיסכון משמעותי בהוצאות השנתיות על ידי מניעת הצורך בפתרונות מכשירים ו-MPLS למיטוב הרשת.

 יוזמות מותגים חדשות בבריטניה עם Virgin Strauss Water ובסין עם Haier Strauss Water יצרו בחברה צורך קריטי להבטיח עבודה משותפת יעילה ותקשורת בין משרדית חלקה. השימוש באינטרנט לא היה מספיק טוב משום ששכפול הנתונים של יישומי ERP ו-NetApp SnapMirror כהגנה להתאוששות מאסון היה מאוד איטי ואילו ועידות וידיאו נעצרו בגלל מנות אבודות וריצוד.

שטראוס מים בחרה בפתרון המשותף של אינטרנט בינת ו-Aryaka משום שפתרון הענן הותקן והופעל תוך יום אחד ללא צורך בבנייה מסורבלת של קווים מקומיים והתקנה של מכשירי מיטוב רשת יקרים באתר. עם החיבור לרשת הממוטבת של Aryaka בענן, בשטראוס מים הבחינו בתועלת מיידית.

 ”השילוב בין התשתית של אינטרנט בינת ומיטוב הרשת כשירות של Aryaka מספק רשת ליבה יציבה בין אתרים, ומאפשר לשטראוס מים לבצע שיחות וידיאו ולמנף יישומי רשת שבהם השקיעה והיו בלתי ניתנים לשימוש קודם לכן”, אמר שמוליק הבר, מנכ”ל אינטרנט בינת. “הפתרון המשותף הותקן תוך שעות, והכי חשוב, הוא חלופה טובה יותר ומדרגית לפתרונות יקרים של מכשירים ו-MPLS. אני מכנה זאת ‘פשטות מתוחכמת’”.

 Aryaka מספקת לשטראוס מים:

*          רשת ליבה יציבה בין אתרים לוועידות וידיאו

*          הפחתה של 52% בנתוני SnapMirror

*          הפחתה של 90% ב-CIFS

*          תעבורה ממוטבת ב-95%

 

 

 

אודות Aryaka

בקרו בבקשה באתר www.aryaka.com

מידע ליצירת קשר

איש קשר:

Sonal Puri

Aryaka

(408) 273-8420 x1114

sonal@ayraka.com

Top